0

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (7/5).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου (7/5):

14:00 (OTE Sport 6 HD): Σέλτικ – Χάρτς, Ποδόσφαιρο – Scottish Premiership
15:00 (Novasports 1 HD): Μαγιόρκα – Γρανάδα, Ποδόσφαιρο – La Liga Santander
16:00 (OTE Sport 8 HD): Στίβος: World Athletics Continental Tour 2022
16:30 (OTE Sport 3 HD): Γκρόιτερ Φιρτ – Ντόρτμουντ, Ποδόσφαιρο – Bundesliga
16:30 (Novasports 4 HD): Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν, Ποδόσφαιρο – Bundesliga
16:30 (Novasports 5 HD): Φράιμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου, Ποδόσφαιρο – Bundesliga
16:30 (Novasports Start): Κολωνία – Βόλφσμπουργκ, Ποδόσφαιρο – Bundesliga
17:00 (OTE Sport 6 HD): Τένις: ATP Masters 1000 2022
17:00 (OTE Sport 7 HD): Κρίσταλ Πάλας – Γουότφορντ, Ποδόσφαιρο – Premier League
17:00 (OTE Sport 9 HD): Μπρέντφορντ – Σαουθάμπτον, Ποδόσφαιρο – Premier League
17:00 (ΕΡΤ 3): ΑΕΚ – Περιστέρι, Μπάσκετ – Basket League
17:15 (Novasports 1 HD): Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια, Ποδόσφαιρο – La Liga Santander
18:00 (Novasports 2 HD): Μπρεστ – Στρασμπούρ, Ποδόσφαιρο – Ligue 1
19:00 (OTE Sport 8 HD): Σασουόλο – Ουντινέζε, Ποδόσφαιρο – Serie A
19:30 (Novasports Prime): Ατρόμητος – Ιωνικός, Ποδόσφαιρο – Super League Interwetten
19:30 (Novasports 1 HD): Κάδιθ – Έλτσε, Ποδόσφαιρο – La Liga Santander
19:30 (Novasports 3 HD): Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς, Ποδόσφαιρο – Bundesliga
19:30 (Novasports 6 HD): Τένις: WTA 1000 2022 – Μαδρίτη, Τελικός
19:30 (Novasports Start): Θέλτα – Αλαβές, Ποδόσφαιρο – La Liga Santander
19:30 (OTE Sport 2 HD): Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Λαμία, Ποδόσφαιρο – Super League Interwetten
19:30 (OTE Sport 3 HD): Παναιτωλικός – Βόλος ΝΠΣ, Ποδόσφαιρο – Super League Interwetten
19:50 (OTE Sport 5 HD): Formula 1 2022 – Crypto.Com Miami Grand Prix, Auto-moto – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
20:00 (OTE Sport 9 HD): Μπενφίκα – Πόρτο, Ποδόσφαιρο – Liga Portugal BWIN
20:00 (ΕΡΤ 3): Παναθηναϊκός – Απόλλων Π., Μπάσκετ – Basket League
21:30 (Novasports 3 HD): Σάλκε – Ζανκτ Πάουλι, Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2
21:45 (OTE Sport 7 HD): Μπρεογκάν – Μπαρτσελόνα, Μπάσκετ – ACB Liga Endesa
21:45 (OTE Sport 8 HD): Λάτσιο – Σαμπντόρια, Ποδόσφαιρο – Serie A
22:00 (Novasports 1 HD): Μπέτις – Μπαρτσελόνα, Ποδόσφαιρο – La Liga Santander
22:00 (Novasports 2 HD): Νις – Ναντ, Ποδόσφαιρο – Τελικός Κυπέλλου Γαλλίας
22:50 (Novasports 4 HD): Charlotte – Inter Miami, Ποδόσφαιρο – MLS
01:00 (OTE Sport 9 HD): Νιου Γιορκ Λίμπερτι – Κονέκτικατ Σαν, Μπάσκετ – WNBA 2021. Ημιτελικοί. 1ος αγώνας
05:00 (OTE Sport 8 HD): Πολεμικές Τέχνες: UFC 274 2022, Τσαρλς Ολιβέιρα – Τζάστιν Γκάεθ. Φοίνιξ, ΗΠΑ

You may also like

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ: Watchlist