0

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (8/5).

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακής (8/5):

09:00 (Cosmote Sport 9 HD): Στίβος, World Athletics Continental Tour 2022

13:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Σπέτσια-Αταλάντα

14:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Μετς-Λιόν

14:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Κλαμπ Μπριζ

14:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Άουε-Βέρντερ Βρέμης

15:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Χετάφε-Βαγεκάνο

15:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Άλκμααρ-Άγιαξ

16:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης

16:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Άρσεναλ-Λιντς

16:00 (Cosmote Sport 4 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Λέστερ-Έβερτον

16:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Νόριτς-Γουέστ Χαμ

16:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Βενέτσια-Μπολόνια

16:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Ρεμς-Λανς

16:30 (ΕΡΤ3): Β’ Εθνική, Μπαράζ ανόδου, Βέροια-Λεβαδειακός

16:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Μαδρίτη, Τελικός διπλού

16:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Βιγιαρεάλ-Σεβίλλη

17:45 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Φέγενορντ-Αϊντχόφεν

18:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ

18:05 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λοριάν-Μαρσέιγ

18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη

18:30 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Μάντσεστερ Σίτι-Νιουκάστλ

19:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Σαλερνιτάνα-Κάλιαρι

19:00 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Ομπραντόιρο-Ρεάλ Μαδρίτης

19:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

19:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Μαδρίτη, Τελικός

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Εσπανιόλ-Οσασούνα

19:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Αντβέρπ-Άντερλεχτ

20:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Α1, Ιωνικός-Ολυμπιακός

20:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Μπράγκα-Αρούκα

20:30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Λειψία-Άουγκσμπουργκ

21:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Άρης-Ολυμπιακός

21:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Παρί Σεν Ζερμέν-Τρουά

21:45 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ελλάς Βερόνα-Μίλαν

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης

22:30 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, F1, Γκραν Πρι Μαϊάμι, Αγώνας

22:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ντάλας Μάβερικς-Φίνιξ Σανς

00:05 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, ΗΠΑ, Νάσβιλ-Σολτ Λέικ

03:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Φιλαδέλφεια 76ερς-Μαϊάμι Χιτ

You may also like

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ: Watchlist