0

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (10/4):

12:15 (Eurosport 1): Ποδηλασία, Ο Γύρος της Τουρκίας, 1o ετάπ

13:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Τζένοα-Λάτσιο

14:00 (Eurosport 1): Ποδηλασία, Παγκόσμιο Τουρ

14:00 (Eurosport 2): Μοτοκρός, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ιταλία, 1ος αγώνας

14:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σκωτία, Σεντ Μίρεν-Ρέιντζερς

14:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Χόλσταϊν Κίελ-Αμβούργο

14:45 (ΕΡΤ3): Ποδόσφαιρο, Β’ Εθνική, Βέροια-Αναγέννηση Καρδίτσας

15:00 (ΕΡΤ Sports 1): Μπάσκετ Γυναικών, Ολυμπιακός – Ελευθερία Μοσχάτου

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Οσασούνα-Αλαβές

15:00 (Eurosport 2): Μοτοκρός, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ιταλία, 1ος αγώνας

15:00 (Cosmote Sport 8 HD): Χάντμπολ, Γερμανία, Βέτσλαρ-Μαγδεμβούργο

15:15 (Eurosport 1): Ποδηλασία, Παγκόσμιο Τουρ

15:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Αϊντχόφεν-Βάαλβαϊκ

16:00 (Eurosport 2 ): Μηχανοκίνητα, Formula E, Ιταλία, 2ος αγώνας

16:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Νάπολι-Φιορεντίνα

16:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Νόριτς-Μπέρνλι

16:00 (Cosmote Sport 4 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Λέστερ-Κρίσταλ Πάλας

16:00 (Cosmote Sport 6 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Μπρέντφορντ-Γουέστ Χαμ

16:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Σασουόλο-Αταλάντα

16:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Βενέτσια-Ουντινέζε

16:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Μπόχουμ-Λεβερκούζεν

17:00 (Eurosport 2): Μοτοκρός, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ιταλία, 2ος αγώνας

17:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Κολοσσός-Προμηθέας

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Εσπανιόλ-Θέλτα

17:15 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto 2, Γκραν Πρι Αμερικής, Προθέρμανση

17:35 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto GP, Γκραν Πρι Αμερικής, Προθέρμανση

17:45 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Χέρακλες-Φέγενορντ

18:00 (Eurosport 2): Μοτοκρός, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ιταλία, 2ος αγώνας

18:05 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λανς-Νις

18:05 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto GP, Γκραν Πρι Αμερικής, Προθέρμανση

18:30 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ

18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ

18:30 (Novasports 4 HD): Μπάσκετ, Ιταλία, Βίρτους Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο

19:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός

19:00 (Novasports Start): Τένις, WTA 250, Τελικός

19:00 (Eurosport 1): Βελάκια, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

19:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ρόμα-Σαλερνιτάνα

19:05 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Γκραν Πρι Αμερικής, Moto 2, Αγώνας

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Έλτσε-Ρεάλ Σοσιεδάδ

19:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΑΕΚ-Άρης

19:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Μπαρτσελόνα- Ρεάλ Μαδρίτης

19:30 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Ρωσία, Ροστόφ-Λοκομοτίβ Μόσχας

20:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Στρασμπούρ-Λιόν

20:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Βιτόρια Γκιμαράες-Πόρτο

20:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, ΑΕΚ-Λαύριο

20:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Λειψία-Χόφενχαϊμ

20:30 (Novasports 6 HD): Τένις, WTA 500, Τελικός

20:30 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto GP, Γκραν Πρι Αμερικής, Αγώνας

21:00 (Novasports 5 HD): Γκολφ: The Masters Tournament, 4η μέρα, Τζόρτζια/ΗΠΑ

21:00 (Eurosport 2): Κέρλινγκ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ανδρών

21:45 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Τορίνο-Μίλαν

22:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Λεβάντε-Μπαρτσελόνα

22:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Μαρσέιγ-Μονπελιέ

22:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP 250, Χιούστον, Τελικός

22:15 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto 3, Γκραν Πρι Αμερικής, Αγώνας

22:30 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Βιζέλα-Μπράγκα

04:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς

You may also like

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ: Watchlist