Watchlist

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Κυριακή (3/4)

0
Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 

11:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Ελληνικό Πρωτάθλημα Κ19, Άρης-ΠΑΟΚ

13:30 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Φιορεντίνα-Έμπολι

14:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σκωτία, Ρέιντζερς-Σέλτικ

14:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Στρασμπούρ-Λανς

14:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Βέρντερ Βρέμης-Σαντχάουζεν

14:30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Σταντάρ Λιέγης-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ

14:45 (EPT3): Ποδόσφαιρο, Β’ Εθνική, Καλλιθέα-Καλαμάτα

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Αθλέτικ Μπιλμπάο-Έλτσε

15:00 (Eurosport 1): Μηχανοκίνητα, Μοτοκρός, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

15:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Τουρκία, Γαλατασαράι-Καρσίγιακα

15:55 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto 3, GP Αργεντινής

16:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Γουέστ Χαμ-Έβερτον

16:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Μετς-Μονακό

16:00 (Eurosport 2): Μηχανοκίνητα, Μοτοκρός, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

16:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Αταλάντα-Νάπολι

16:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ουντινέζε-Κάλιαρι

16:15 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto 2, GP Αργεντινής

16:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ

16:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Κόμο-Μόντσα

16:35 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto GP, GP Αργεντινής

17:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα

17:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Μπέτις-Οσασούνα

17:45 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto 3, GP Αργεντινής

18:00 (Novasports 4 HD): Μπάσκετ, Ιταλία, Σάσαρι-Αρμάνι Μιλάνο

18:00 (Eurosport 2): Μηχανοκίνητα, Μοτοκρός, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

18:05 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λιόν-Ανζέ

18:30 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Τότεναμ-Νιουκάστλ

18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Γκλάντμπαχ-Μάιντς

19:00 (Novasports 5 HD): Μπάσκετ, Ευρωλίγκα, Ζαλγκίρις Κάουνας-Ερυθρός Αστέρας

19:00 (Eurosport 2): Μηχανοκίνητα, Μοτοκρός, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

19:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

19:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Σαμπντόρια-Ρόμα

19:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Τενερίφη-Ρεάλ Μαδρίτης

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Βαλένθια-Κάντιθ

19:30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Άντερλεχτ-Σαρλερουά

19:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Γρανάδα-Βαγεκάνο

20:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Μαϊάμι Όπεν, Τελικός

20:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Περιστέρι-Λάρισα

20:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ολυμπιακός-ΑΕΚ

21:15 (Eurosport 1): Στίβος, Παρίσι

21:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Παρί Σεν Ζερμέν-Λοριάν

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Μπαρτσελόνα-Σεβίλλη

22:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Μορεϊρένσε-Βιτόρια Γκιμαράες

22:30 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Λος Άντζελες Λέικερς-Ντένβερ Νάγκετς

22:30 (Cosmote Sport 5 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πάσος Φερέιρα

You may also like

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ: Watchlist

Login/Sign up